Regulamin czatu klimatycznego
#1
Regulamin Czatów Klimatycznych

§1. Każdy gracz Klimatu zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu.
§2. Zanim zaczniesz pisać na czacie klimatycznym przeczytaj ostatnie wpisy, dowiedz gdzie odbywa się akcja i postaraj się dostosować do innych graczy żeby nie tworzyć zamieszania. Gdybyś miał problem z zorientowaniem akcji możesz W OSTATECZNOŚCI zapytać w offtopicu stosując nawiasy, np (Gdzie odbywa się akcja?)
§3. Wszelkie emocje lub zachowania postaci proszę opisywać za pomocą ** lub <> np.uśmiechnęła się. Wpisywanie imienia postaci nie jest konieczne.
§4. Na Klimacie obowiązuje całkowity zakaz:
- stosowania "emotek", nawet w formie fonetycznej
- wszczynania kłótni (jeśli masz problem rozwiąż spór poprzez  PW lub powiadom o konflikcie osobę z rangi wyższej)
- munczostwa ( Muncz- osoba niepokonana, nieśmiertelna, naruszająca regulamin, łamiąca kanon HP)
-multikont, aby mieć druga postać pierwsza musi zdobyć 200 pkt klimatycznych.
- zawierania związków małżeńskich i posiadania dzieci  (chyba że Administracja wyrazi zgodę)
- walki bronią białą oraz palną (do pojedynków w świecie Czarodziejów służą różdżki)
- pokrewieństwa z postaciami kanoicznymi
§5. Na czacie mogą  pojawić się sceny uważane za kontrowersyjne, zawierające przemoc lub o podłożu erotycznym.
§6. Prosimy ograniczyć off-top do całkowicie niezbędnego minimum, by nie przeszkadzać innym w grze.
§7. Zanim zaczniesz grę zapoznaj się ze światem przedstawionym i fabułą w Pokoju „Fabuła'
§8. Jeśli Twoja postać z niewiadomych przyczyn umrze, to nie może zostać w żaden sposób ożywiona. Dodatkowo  nie można posiadać Horkruxów.
§9. Nie używaj zaklęć ponad twoje siły. Dostosuj poziom wiedzy i zdolności do umiejętności zawartej w Karcie Postaci.
§10. Jak powinien wyglądać wpis klimatyczny?
Nie chodzi Nam o daną ilość znaków, ani o ilość linijek. To ty sam dobierasz słowa prawda?
Ale, poczekaj … Czy Ty naprawdę chcesz grać w grę klimatyczną? Chcesz wcielić się w daną postać i odzwierciedlić w niej swoje emocje, swoje wartości i pragnienia? Chcesz wedrzeć się w ten magiczny i wirtualny świat magii? Jeśli tak, to posłuchaj mnie chwilkę …
Dając jakikolwiek wpis, postaraj się by był on realistyczny, taki, jakbyś wbił się w ekran swojego ekranu , który wciągnął cię do tej gry! Jesteś w świecie magii! Jesteś czarodziejem i nie ważne czy uczniem, czy studentem a może już dorosłym i doświadczonym aurorem, czy też bezwzględnym śmierciożercą. Nie ważne po jakiej stronie staniesz. Ważne jest jak opiszesz swoją postać, jej emocje, wygląd i zachowanie, jak opiszesz swoje poglądy i pragnienia, jak naprawdę oddasz siebie w tych wpisach.
No bo spójrz! Czy w twoim życiu, kiedy spotykasz kogoś naprzeciw, to tylko widzisz i słyszysz jego słowa? Nie widzisz ubioru? Nie widzisz jak ktoś się zachowuje? Nerwowo, a może dziwnie? albo jakiś szczęśliwy Ci się ten ktoś wydaje? O, Zobacz! Zaczesuje włosy na prawo, a tamta kobieta poprawia materiał sukienki, bo się podwinęła przy siadaniu? W codziennym życiu wykonujesz tyle czynności i zwracasz uwagę na swój wygląd, zważasz co warto powiedzieć a co zachować we własnych przemyśleniach. Dlaczego nie zrobisz tego we wpisach? Pokaż Nam kim jesteś… jak się czujesz, jak zachowujesz w tych trudnych i niespokojnych czasach przepełnionych strachem, nadejścia ciężkiej wojny!  Pokaż jak się zachowasz w obliczu strachu, mieszającego się z miłością do bliskiej osoby, z poczuciem wartości do przyjaciół i lojalności do własnych wyborów po której stronie jesteś… Opisz i pokaż jak cholernie wartościowym czarodziejem jesteś! Czy mamy się Ciebie bać, a może warto z Tobą zawrzeć pakt przyjaźni, czy może lepiej omijać cię z daleka, bo nie masz kompletnie nic Nam do przekazania?

Witamy w wirtualnym świecie magii


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości