Event *Wrobieni*
#1
Drodzy gracze. 

Z dniem 19.01 zaczyna się event pt. "Wrobieni". Jest on rozłożony w czasie na 3 weekendy (19-20.01/26-27.01/2-3.02) i każdy będzie miał możliwość dołączenia w terminie jaki najbardziej mu pasuje. Wpisy narratora mogą się także pojawiać w środku tygodnia. Początek planuje wraz z pierwszym wpisem narracyjnym na godzinę 18.00 jutro czyli 19 stycznia. 

Podczas zabawy będzie można nabyć kilka ciekawych przedmiotów i eliksirów. Oczywiście jeśli gracz wykona konkretną akcję lub podejmie odpowiednią decycję gdyż od decyzji i waszych postanowień będzie zależeć zakończenie. Czy będzie dobre czy będzie złe? Wszystko zależy od was!

W trakcie całej zabawy będzie można znaleźć 2 księgi zaklęć oraz jedną księgę związaną z umiejętnością oraz nabyć dodatkowe Punkty Klimatyczne za ciekawe rozwiązania.


Ale nie tylko zdobyć będzie można ale i stracić. Bez ryzyka nie ma zabawy kochani. Za bardzo głupie i nielogiczne zachowania będzie można stracić PK. Postać nie będzie mogła zginąć lecz istnieje możliwość odniesienia ciężkich obrażeń. Każde ciężkie obrażenie równa się stratą 1 punkta PK Uśmiech

Zapraszam do wspólnej zabawy!"Sala ukryta w mroku. Światło dawały tylko nieliczne płonące  pochodnie. Brak okien. Atmosfera cuchnęła niczym rozkładające się ciało a pośrodku stół. Ciała na nim ..a raczej części ciał ze znamionami tortur leżały luzem. Krew ściekała na ziemie a nad tym wszystkim stał jeden człowiek. Zadowolony ze swych działań. W pełni swego szczęścia gdy spełnił kolejną zachciankę.  Niebawem świat arystokracji upadnie a ja będę pływał w ich krwi. Mówiąc to skierował swe kroki do swego mistrza. Do swego Pana po kolejne mrożące krew w żyłach zadania"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości