Ukryte Szaleństwo 17 XI 2018
#1
Ranek 12 Listopada. Dla większości ludzi początek tygodnia i ich codzienność, którą mogą się cieszyć od zakończenia wojny. Na ulicach gwar życia prostych ludzi lecz nie dla każdego był ten dzień tak przyjemny. Jak długo może trwać ten spokój. Wraz z godziną 8 rano społecznością wstrząsnęła dosyć niespodziewana wiadomość wraz z odczytaniem najnowszego wydania gazety, która tak wielu czyta przy porannej kawie. Plotki zaczynają krążyć w zaskakującym tempie.


Fragment porannego artykułu
“KOLEJNE zaginięcie. Czy znów nie jesteśmy bezpieczni po zmroku?! Kolejne doniesienia o tajemniczych zniknięciach. Po ofiarach prawie nie ma śladów a policja bezradnie wzrusza ramionami. To oburzające! Śledztwa trwają już od tygodnia. Tyle zdołaliśmy się dowiedzieć od rzecznika służb porządkowych. To już 4 zgłoszone zniknięcie. Ofiary wychodzą ze swoich domów i już nie wracają. Przesłuchania trwają…”

Poniżej artykuły do społeczności apel w poszukiwaniu świadków owego zdarzenia oraz zdjęcia 4 osób w tym jednej kobiety i prośba by zachować czujność po zachodzie słońca póki sprawca nie zostanie złapany.

Kto stoi za napadami i jaki cudem nie zostawia po sobie śladów? To właśnie główne zmartwienie nowojorskiej policji. Na ulicach słychać wiele ponurych szeptów. Apele ponawiane co rusz w radiu lecz niestety brakuje świadków.  Nawet do siedziby MACUSa dotarła ta smutna wiadomość. Zaczęli się przyglądać sprawie lecz jeszcze nie zapadła decyzja o wmieszaniu się w sprawy nie-magów.

Tymczasem w pewnym lochu roznosi się zapach zgnilizny oraz oparów spalenizny. W ciemności można zobaczyć jedynie płomień oraz kilka klatek a widok w nich przerażający.
Czy to właśnie w nich znajdują się zaginieni? Nikt tego nie wie. Nagle po lochu rozległ się przeraźliwy dźwięk rozrywania ludzkiego ciała. Krzyk ofiary oraz dziki rechot - prawdopodobnie sprawcy. Ile jeszcze czasu minie nim ktoś przerwie to szaleństwo?

Drodzy gracze! 
Zapraszamy w Sobotę (17 Listopada) do wzięcia udziału w wydarzeniu pt Ukryte Szaleństwo"
Wspólną zabawę przy sesji zaczynamy o godzinie 18.
Wszyscy chętni niech wpiszą się pod postem jeśli wyrażają chęć wzięcia udziału.


Gracze mogą w rozmowach odnieść się już do porwań mugoli. Jeżeli wspomną, że czytali mugolską prase.
Odpowiedz
#2
Biorę udział
[Obrazek: tenor.gif?itemid=5254360],,Patrzyłem przez jego oczy, słuchałem przez jego uszy i mówię ci to On (...)"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości